partnerzy_top.jpeg
logo niepolomice

Miasto i Gmina Niepołomice

Partner strategiczny

logo niepolomice

Grupa Fajna

Grupa Fajna to grupa spółek deweloperskich, z siedzibą w Krakowie, realizująca inwestycje mieszkaniowe w Zielonkach k. Krakowa od 2015 roku. Grupa zajmuje się również pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz przygotowywaniem i prowadzeniem inwestycji, zarówno na zlecenie, jak i partnerskich.

logo niepolomice

Grupa MP Mosty

Grupa firm specjalizujących się w projektowaniu najlepszych rozwiązań z punktu widzenia ekonomicznego: mostowych, tunelowych i drogowych, zwłaszcza posadowienia, wzmocnienia podłoża, stabilizacji osuwisk.

logo niepolomice

Centrum Uszczelnień Technicznych KEDARIX

Firma specjalizuje się w produkcji uszczelnień technicznych metodą Seal-Jet jak również wyrobami formowymi. Nowoczesny park maszynowy, dzięki któremu KEDARIX jest w stanie wykonać dowolny, również nietypowy profil.

logo niepolomice

Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa

– zapewnia profesjonalne nagłośnienie II Memoriału Olega Badałowa Centrum zaprasza również na swój taras z widokiem na parkur, w ofercie: wspaniała kawa, napoje, ciasta. Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa działa w Niepołomicach od maja 2011 roku. To kompleksowy obiekt kulturalny, edukacyjny, rozrywkowy oraz szkoleniowy. W przyziemu budynku znajduje się jedyne w Polsce Muzeum Fonografii.

logo niepolomice

Zamek Królewski w Niepołomicach

- w jego gościnnych wnętrzach znajduje się Biuro Zawodów

pan

Partner strategiczny Gmina Niepołomice

logo niepolomice

Partnerzy

logo zameklogo fajnalogo mostylogo kedarixlogo mcd

logo niepolomicelogo white

Na realizację zadania:

"STWORZENIE WARUNKÓW DLA ZAWODNIKÓW DO UPRAWIANIA JEŹDZIECTWA SPORTOWEGO POPRZEZ NAUKĘ JAZDY KONNEJ, ORGANIZACJĘ TRENINGÓW ORAZ UDZIAŁ W ZAWODACH W 2024 R."

otrzymaliśmy z budżetu Gminy Niepołomice dotację w wysokości 95.000 zł


realizacja Shift


TOP